Наш каталог: товари на хрещення та виписку з пологового

 

Купити хрестильний одяг, купити одяг на хрещення, купити крижму, купити хрестильний комплект на хлопчика, купити хрестильний одяг на дівчинку Народження малюка та таїнство хрещення – важливі сімейні свята. Таїнство хрещення вимагає дотримання суворих церковних правил. Дитинка повинна бути одягнена відповідно, у процесі обряду використовуються спеціальні аксесуари та символи. Товари, пов’язані із випискою малюка з пологового та його посвяченням до церковного життя, представлені в нашому розділі Хрещення та виписка з пологового будинку.

Які хрестильні товари можна купити в нас:

  • Хрестильні комплекти на хлопчиків та дівчаток.
  • Бодіки, хрестильні сорочки.
  • Крижму.
  • Конверт на виписку.
  • Мішечки для волосся.
  • Подушечки для хрестика.

Як потрібно одягнути дитину на хрещення

Дуже важливий колір хрестильного одягу. Він повинен бути білим – символ чистоти, безгріховності. Допустимі акуратні малюнки, вишивка. Наприклад, узори в українському стилі, зображення ангелів, хрестиків. Також можна підібрати хрестильний одяг ніжних, світлих відтінків – блакитні, рожеві, кремові.

Вид хрестильного одягу підбирайте по сезону та статі дитини. На холодну пору року підійдуть махрові, велюрові, бавовняні комплекти або бодіки на довгий рукав. Для теплих сезонів обирайте комплекти, бодіки з короткими рукавами, хрестильні сукні та сорочки з бязі, ситцю, тонкої бавовни.

Крижма – обов’язковий атрибут обряду хрещення. У крижму загортають дитиночку після занурення у воду. За традицією крижму дарує дитині хрещена мати, а хрещений батько купує хрестика.