Купити пасхальні рушники

 

Купити вишиті пасхальні рушники, купити рушник на пасху, купити пасхальний рушник, пасхальний рушник недорого, купити рушник на пасху недорого, купити недорогий пасхальний рушник, купити рушник на великдень, купити великодній рушникВеликдень – головне церковне свято. І до нього потрібно підготуватися відповідно. Заздалегідь купіть великодній кошик, а також важливий гарний атрибут – це пасхальний рушник. У нашому інтернет-магазині NasheSvyato ви можете купити гарні якісні пасхальні рушники різних розмірів, стилів, кольорової гами.

Традиційно рушники на Пасху прикрашені вишивкою. Це може бути як ручна, так і машинна робота. Вишиті візерунки зображають головні символи великого церковного свята – крашанки, церкву, написи «Христос Воскрес!», голуби, хрестики.

По кольоровій гамі вишивка на пасхальних рушниках може бути найрізноманітнішою. Класичний варіант – це вишивка в червоно-чорних чи червоно-білих узорах. Також популярні вишивки синього та зеленого кольорів. У деяких регіонах України пасхальні рушники особливо багаті на колористику: виконані в жовтих, зелених, помаранчевих, коричневих кольорах.

Розмір великоднього рушничка повинен бути невеликим –  50 на 35 см, 70 на 40 см. Такого полотна вистачає, аби накрити освячені продукти.

Вдалого вибору!